Розвиток наукових досліджень на кафедрі технічної кібернетики Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту»
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.14.2009.33911Анотація
Основні наукові досягнення та результати наукових досліджень кафедри технічної кібернетики Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту».Посилання
Костюк В.И. Беспоисковне градиентнне самонастраивающиеся системы. К.: «Техника», 1969. 275 стор.
Кику А.Г., Костюк В.И., Краскевич В.Б., Сильвестров А.Н., Шпит С. В. Адаптивные системн идентификации. К.: «Техника», 1975.284 стор.
Костюк В.И., Полонников Р.Й., Краскевич В.Е. Матричние методн обработки сигналов. К.: «Техника», 1977. 95 стор.
Ажогин В.В., Костюк В.И. Оптимальнне системи цифрового управлення технологическими процессами. К.: «Техника», 1982.174 стор.
Костюк В.И., Широков Л.А. Автоматическая параметрическая оптимизация систем управлення. М.: «Знергоиздат», 1981. 94 стор.
Брагин В.Б., Войлов Ю.Г. и др. Системи очувствления и адаптивньїе промншленные робот. М.: «Машиностроение», 1985.255 стор.
Костюк В.И., Ямпольский Л.С. Гибкие робототехнические системи. К. «Вища школа», 1988. 71 стор.
Костюк В.И., Ямпольский Л.С, Иваненко И.Б. Промышленные робота в сборочном производстве. К.: «Техника», 1983.182 стор.
Костюк В.И, Дешко А.И., Игнатенко Б.В. Проектирование информационных моделей в гибких системах. К.: «Вища школа», 1987. 175 стор.
Костюк В.И., Игнатенко Б.В., Коношенко А.К. Справочник по планированию заданий в естественно-научннх технических исследованиях. Берлин, немецкий язнк, 1988. 219 стор.
Игнатенко Б.В., Романенко В.Д. Адаптивное управление технологическими процессами на базе микро ЭВМ. К.: «Вища школа», 1990. 334 стор.
Ямпольский Л.С., Поліщук М.М., Ткач М.М. Елементи робототехнічних пристроїв і модулів ГВС. К.: «Вища школа», 1992. 431 стор.
Костюк В.И., Спину Г.О., Ямпольский Л.С., Ткач М.М. Робототехника. К.: «Виша школа», 1994. 447 стор.
Ямпольский Л.С., Лавров О.А. Штучний інтелект у плануванні та управлінні виробництвом. К.: «Вища школа», 1995,255 стор.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.