Оптимізація тривимірних моделей з метою їх використання в середі Інтернет
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.14.2009.33919Анотація
Метою статті є розгляд одного з методів зменшення розміру файлу, що описує тривимірний об’єкт. Розмір файлу напряму впливає на час його завантаження з мережі Інтернет на комп’ютер користувача. Проведено практичну апробацію із використанням алгоритму оптимального префіксного кодування з мінімальною збитковістю - метода Хаффмана. На базі розглянутого методу було створено комерційний проект для студії веб-дизайну.Посилання
Alexander J. W. . The combinatorial theory of complexes. Annals of Mathematics
Alliez P. and Desbrun. M. Valence–driven connectivity encoding of 3D meshes. In urographics, pages 480–489. Blackwell, 2001.
Alliez P., Cohen–Steiner D., Devillers O., Levy B. and Desbrun M. Anisotropic polygonal remeshing. In Siggraph. ACM, 2003.
Wheeler F. W. Adaptive arithmetic coding source code.
Huffman. D. A. A method for the construction of minimum redundancy codes. In I.R.E, pages 1098–1102, 1952.
Baumgart B. G. Winged edge polyhedron representation. Technical Report AIM-179 (CS-TR-74-320), Stanford University, 1972.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.