Повітряний старт ракет - носіїв з верхньої частині фюзеляжу літака
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.14.2009.33921Анотація
У статті розглянуті можливості використання авіаційних засобів для запуску космічних апаратів з борта важкого літака.
В якості корисного навантаження може бути малогабаритна ракета - носій .
Поставлено і проаналізовані проблеми визначення способів поділу складених літальних апаратів.
Посилання
Димешкина В.В., Ильин В.А., Леутин А.П. Некоторые особенности процесса деления ЛА вблизи момента разрыва связей. Часть I, ІІ. /Научные записки ЦАГИ/, т. ХІ, №№ 4;5, 1980.
Конюхов С.Н., Логачев П.П. Минометный старт межконтинентальных баллистических ракет. / НАН Украины, НКАУ/, -Днепропетровск 1997.
Техническая документация по самолету АН-124. /АНТК им. Антонова /.
Волков Э.Б., Головков Л.Г., Сырицын Т.А. Жидкостные ракетные двигатели.- М.: Военное издательство Министерства обороны СССР, 1970
Карраск В.К. Двигательные установки.- М.: МАИ,1976
Разумеев В.Х. Основы проектирования ракет на твердом топливе.-М.: МАИ, 1980.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.