Покращення вінерівської фільтрації змінних стану об’єктів загального виду
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.14.2009.34032Анотація
В статті запропонований фільтр змінних стану об’єктів загального стану, синтезованийна основі використання фільтра Вінера та врахування впливу розузгодження початкових умов змінних стану об`єкта та фільтра. Ефективність запропонованого фільтра суттєво перевищує ефективність стандартних фільтрів Калмана.
Посилання
Kalman R.E. The theory of Optimal Control and the Calculus of Variations. Mathematical Optimization Techniques // University of California Press , Berkeley – 1963.
Кику А.Г., Рева Е.Ю. Синтез фильтров переменных состояния на основе оценок рассогласования начальных условий // Адаптивные системы автоматического управления. – 2007 - №10(30).
Кику А.Г, Рева Е.Ю. Компенсация влияния рассогласования начальных условий фильтров переменных состояния. // Адаптивные системы автоматического управления. – 2006. – № 9 (29).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.