Особливості управління технологічними процесами в умовах мікрогравітації та мікроприскорень. 2. Категорії математичних моделей
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.14.2009.34034Анотація
Розглядаються рівні побудови математичних моделей технологічних процесів як полі фізичних динамічних систем з управлінням на базі формалізмі Лагранжа та Гамільтона. Відображені диференціально-топологічні та алгебраїчні аспекти побудови моделей технологічних процесів.
Посилання
Scherbyna Ye.S. Features of Management of Technological Processes in Micro-gravitation and Micro-accelerations Conditions. 1. Structure features of the physical and mathematical models of the controlled technological process. // Adaptive Systems of Automatic aontrol. – 2008. - № , P.
Scherbyna Ye.S. Homotopy structures of the manifolds motion of the Kiev, Vyscha Shcola. Control dynamic systems. – Mechanics of gyroscopic systems. – 1991, n.10, p. 56-60.
Yakovenko G.N. Group properties of dynamic systems. Limit dimensional case, - Moscow, MFTI, 1994, 140 p.
Cybernetics and Computing techniques, 1981, Naucova dumka, Kiev, n. 51, p. 3-72
Cybernetics and Computing techniques, 1982, Naucova dumka, Kiev, n. 54, p. 3-71
Cybernetics and Computing techniques, 1983, Naucova dumka, Kiev, n. 58, 97 p.
Cybernetics and Computing techniques, 1984, Naucova dumka, Kiev, n. 62, p. 3-54
Scherbyna Ye.S. Canonyc forms of controllable dynamic systems faced on complex multy dimensional movements. – Mechanics of gyroscopic systems, 1984, n. 3., p. 1984, n. 3. P. 118-123.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.