Підхід до розробки засобів інтеграції web-орієнтованих інформаційних систем, створених на базі різних технологій
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.13.2008.34070Анотація
Розглядається підхід до створення інтегрованих web–орієнтованих інформаційних систем. Методи підвищення зручності розробки, користування, контролю над інтегрованою системою.
Посилання
Web services: problems and future directions - Hongbing Wang, Joshua Zhexue Huang, Yuzhong Qu and Junyuan Xie, April 2004, http://www.sciencedirect.com.
Component Oriented Programming - Clemens Szyperski, Jan Bosch, Wolfgang Weck., Springer publishing, 1999.
A component based services architecture for building distributed applications Bramley, R. Chiu, K. Diwan, S. Gannon, D. Govindaraju, M. Mukhi, N. Temko, B. Yechuri, M. 2000. Department. of Computer. Science., Indiana University., Bloomington, Indiana, USA.
Документація для розробників і адміністраторів фреймворку для розробки web – орієнтованих інформаційних систем Zope 3. http://www.zope.org/Documentation/
Документація для користувачів, розробників та адміністраторів СУБД MySQL. http://dev.mysql.com/doc/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.