Алгоритм випереджаючої прокладки маршруту
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.13.2008.34072Анотація
У статті розкривається суть алгоритму випереджаючої прокладки маршруту. Даний алгоритм бере за основу використання статистичної ї інформації о середніх швидкостях переміщення машин та побудові при за її допомогою прогнозованої ситуації на дорозі у заданий час.
Посилання
Адлер Ю.П., Маркова Е.В., Грановский Ю.В. Планирование эксперимента при поиске оптимальных условий. – М.: 1976.
Бониц М. Научные исследования и научная информация /Пер. с нем. – М.: Наука,1987.
Каханер Д., Моулер К., Нэш С. Численные методы и математическое обеспечение /Пер. с англ. – М.: Мир, 1998.
Саати Т., Метод анализа иерархий. М.: "Радио и связь", 1993.
Рыжикв Ю. И., О показательной аппроксимации распределения времени обслуживания // Изв. АН СССР, Техн. Кибернетика. – 1972. - №2.
Рыжиков Ю. И., Расчет систем массового обслуживания с порогом включения и разогревом // Изв. АН СССР, Техн. Кибернетика. – 1972. - №6.
Рыжиков Ю. И., Решение научно-технических задач на персональном компьютере. – СПб.: КОРОНА Принт, 2000.
Кудрявцев Е.М. Исследование операций в задачах, алгоритмах и программах. –М.: Радио и связь.
Саати Г.А. Элементы теории массового обслуживания и ее прило¬жения. - М.: Советское радио.
Вентцель Е. С. Исследование операций. Советское радио, 1972.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.