Підхід до розподіленого управління транспортних потоків
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.12.2008.34149Анотація
В статті розглянуто методи використання апарату процессних алгебри при часових призначеннях в складанні розкладу маршруту автономних транспортних модулів – робокарів (РК). Метод забезпечує реалізацію руху РК в режимі, що виключає зіткнення і очікування.
Також розглянуто алгоритм розподіленого управління перехрестями при русі РК, який виключає необхідність трудомістких і довготривалих складань розкладів руху РК і гарантує вільний від пульсацій рух.
Посилання
Банашак З.А., Лісовиченко О.І., Ткач Г.М., Ямпольський Л.С. Реалізація концепції розподіленого керування з самосинхронізацією потоків транспортних засобів ГВС// Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління».-Дніпропетровськ: ДНВП Системні технології, 2001-Вип. 4’(24).- С.88-108.
Лисовиченко О.И. Разработка объектно-ориентированной среды моделирования материальных потоков гибкой производственной системы : Дис. канд. техн. наук : спец.: 05.13.20.- К., 2007- 192с.
Лисовиченко О.И., Лавров А.А. Подход к созданию объектно-ори-ентированной среды моделирования производственных систем // Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи авто-матичного управління».-Дніпропетровськ: ДНВП Системні технології, 2006-Вип. 9’(29).- С. - .
Лісовиченко О.І. , Данішевський Б.М. , Птічнікова А.С. , Ланкін Ю.М. , Ямпольський Л.С. Візуалізація моделювання гіперпросторово-розподілених гнучких комп’ютерно-інтегрованих виробничих систем Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління».-Дніпропетровськ: ДНВП Системні технології, 2004-Вип. 7’(27).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.