Концептуальна модель групового виробництва
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.11.2007.34168Анотація
Розглянуто загальну концепцію створення гнучких комп’ютерно-інтегрованих систем (ГКІС) та запропоновано узагальнену концептуальну модель гнучкого виробництва під групову технологію. Визначено функції складових виробничого процесу, наведено формалізований опис функціонального складу, структури ГКІС та запропоновано гіперпросторове уявлення щодо формування обробляючих ресурсів для групової технології.
Посилання
Автоматизированные системы технологической подготовки робототехнического производства / Л.С.Ямпольский, О.М.Калин, М.М.Ткач. — К.: Вища шк. Головное изд-во, 1987. — 271 с.
Гнучкі комп’ютеризовані системи: проектування, моделювання і управління / Л.С.Ямпольський, П.П. Мельничук, Б.Б. Самотокін, М.М. Поліщук, М.М. Ткач, К.Б. Остапченко, О.І. Лісовиченко. — Житомир: ЖДТН, 2005. — 680 с.
Елементи робототехнічних пристроїв і модулі ГВС /Л.С.Ямпольський, М.М.Поліщук, М.М.Ткач; За заг. Ред. Л.С.Ямпольського. — К.: Вища шк., 1992. — 431 с.
Гибкие автоматизированные производственные системы / Под ред. Ямпольского Л. С..— К. : Тэхника, 1985.— 280 с.
Костюк В.И., Ямпольский Л.С., Иваненко И.Б. Промышленные роботы в сборочном производсве. К.: Техніка, 1983.— 183 с.
Митрофанов С.П. Научные основы технологической подготовки группового производства. М.; Л.: Машиностроение, 1965. — 270 с.
Промышленная робототехника /Л.С. Ямпольский, В.А. Яхимович, Е.Г. Вайсман и др.: Под ред. Л.С. Ямпольского. — К.: Техніка, 1984. —264 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.