Стратегічне планування розвитку функціональності КІС методом редукції
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.10.2007.34173Анотація
Розглядається задача вибору оптимальної функціональної структури КІС, на основі інформації про всю можливу функціональність системи у вигляді діаграми варіантів використання UML. Для зменшення розмірності задачі використовується метод редукції, а для її вирішення - оригінальний алгоритм, що базується на алгоритмі вирішення задачі про максимальний потік у мережі
Посилання
Автоматизированные системы управления гибкими технологиями / Скури-хин В.И., Павлов А.А., Путилов Э.П., Гриша С.Н.. – К.: Техніка.-1987. – 166 с.
UML: специальный справочник /Рамбо Дж., Якобсон А., Буч Г.:–СПб.: Питер. – 2002. – 656 с.
Экстремальное программирование /Бек К.: – СПб.: Питер. – 2002. – 225 с.
Системы автоматизированного планирования и диспечирования групповых производственных процессов /Павлов А.А., Банашак З.,Гриша С.Н., Мисю-ра Е.Б. – К.: Тэхника; Вроцлав : Изд-во Вроцлав. политехн. ин-та. – 1990. – 198 с.
Алгоритмы построение и анализ /Кормен Т., Лейзерсон Ч., Рив ест Р.– М.: МЦНМО. – 2002. – 960 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.