Практичне застосування комп’ютерної технології верифікації моделей АС бізнес-правилам на прикладі системи «РКІС»
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.10.2007.34181Анотація
У статті розглядається розроблена автором комп’ютерна технологія верифікації моделей автоматизованих систем бізнес-правилам, призначена для використання у процесі створення складних автоматизованих систем у частині аналізу та проектування. Описується практичне застосування вказаної технології при створенні системи інформаційно-аналітичного забезпечення біржової діяльності «РКІС». Вказується ефект від застосування технології.
Посилання
Business Rules Manifesto ~ The Principles of Rule Independence. / Ronald G. Ross, ed. The Business Rules Group, 2003. Updated Jan. 8, 2003. Доступний за адресою http://www.BusinessRulesGroup.org/brmanifesto.htm.
Managing business rules in enterprises / M. Bajec, M. Krisper // Elektrotehniški vestnik. EV ONLINE. Published by the Electrotechnical Society of Slovenia, Ljubljana, Slovenia. - Volume 68, Number 4, Year 2001. Доступний за адресою http://ev.fe.uni-lj.si/4-2001/bajec.pdf
Enterprise Application Integration. / Davis S. Linthicum. - Reading, Mass: Addi-son-Wesley Professional. -1999 - 400 pages.
Аналіз та проектування складних автоматизованих систем у відповідності до бізнес-правил та системних вимог./ О.М. Демченко, О.П. Сирота. // Регіональній міжвузівський збірник наукових праць «Системні технології» – випуск 6 (47) – Дніпропетровськ, 2006р. 112-120 стор.
XML Metadata Interchange Specification Version 2.0.1, http://www.omg.org/cgi-bin/apps/doc?formal/05-05-06.pdf
Unified Modeling Language Specification Version 1.4.2 http://www.omg.org/cgi-bin/doc?formal/05-04-01
Semantics of Business Vocabulary and Business Rules Specification, http://www.omg.org/docs/dtc/06-03-02.pdf
Обмежувально-продукційний метод подання знань для аналізу несуперечності текстів. / О.П.Сирота. // «Искусственный интеллект», №3, 2004, стор. 660-667.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.