Реалізація моделювання дискретно-подійних систем ієрархічними розподіленими в часі сітками Петрі
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.8.2005.37509Анотація
Аналізується вертикальна двокомпонентна структура координаційного рівня декомпозиційної дискретно-подійної системи, що складається з диспетчера/аналізатора та І-РЧСП-контролера і забезпечує модельне дослідження системних збоїв (обмеженості, безпеки та реверсивності) з наступною їхньою класифікацією на основі взаємодії різних координаторів системи.
Посилання
Моделирование процессов в дискретно-событийных системах иерархическими распределёнными во времени сетями Петри / Лисовиченко О.И., Остапченко К.Б., Пуховский Е.С., Ямпольский Л.С. // Адаптивні системи автоматичного управління. Регіональний міжвузівський збірник наукових праць.- Вип. 7(27).- Дніпропетровськ, 2004.- С. 26-38.
Ramaswamy S., Valavanis K. P. Modeling, Analysis and Simulation of Failures in a Materials Handling System with Extended Petri Nets // IEEE Transactions on Systems, Man and Cybernetics.-Vol. 24.-№ 9.-1994.
Zhou M. C., DiCesare F. Petri Net Synthesis for Discrete event Control of Manufacturing Systems // Boston Kluwer Academic Publishers.-1993.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.