Методологія формування групових операцій при проектуванні ГВС
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.8.2005.37544Анотація
Проведено аналіз існуючих підходів до групування ОВ та запропонована нова методологія формування групових операцій при проектуванні ГВС, яка забезпечує зміну номенклатури об‘єктів, які випускаються, без суттєвої модернізації самої системи.
Посилання
Митрофанов С.П. Групповая технология машиностроительного производства. – Л.: Машиностроение, 1983. – 779с.
Гибкие автоматизированные производственные системы/ Л.С. Ямпольский, О.М. Калин, М.М. Ткач и др.; Под ред. Л.С. Ямпольского.-К.: Техніка, 1985.- 280с.
Васильев Д.В. Сабинин О.Ю. Ускоренное статистическое моделирование систем управления.- Л.: Энергоиздат, 1987.- 136с.
Коробецкий Ю.П. Моделирование объектов машиностроительных предприятий.- К.: УМК ВО, 1992.- 150с.
Автоматизация проектирования технологических процесов в машиностроении/ В.С. Корсаков, Н.М. Капустин, К.Х. Темпельгоф. Под общ. Ред. Н.М. Капустина.- М.: Машиностроение; Берлин: Техника, 1985.- 304с.
Лищинский Л.Ю. Структурный и параметрический синтез гибких производственных систем.- М.: Машиностроение, 1990.- 310с.
Коробецький Ю.П., Рамазанов С.К. Імітаційні моделі в гнучкому виробництві, Монографія.- Луганськ. Вид-во СНУ ім. В. Даля, 2003.- 280с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.