Аналіз підходів до моделювання дискретно-неперервних виробничих систем
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.7.2004.37558Анотація
Подана стаття присвячена питанням моделювання виробничих систем с дискретно-неперервними технологічними процесами.
Посилання
Любашин А.Н. Современная АСОДУ – залог эффективного производства // Мир компьютерой автоматизации, 2004, №6
Page, E.H. Simulation Modeling Methodolgy: Principles and Etiology of Decision Support : Ph.D. Dissertation / Department of Computer Science - Virginia Tech, Blacksburg,. – 1990
А.А. Вавилов Имитационное моделирование производственных систем — М.: Машиностроение; Берлин: Техника, 1983. - 416 с. : ил.
Згуровский М.З., Денисенко В.А. Дискретно-непрерывные системы с управляемой структурой: Теория, моделирование, применение — К.: Наук. думка, 1998. — 350 с.
Радкевич В.В. Автоматизированные системы управления газоперерабатывающими заводами. — М. Химия, 1986. — 238 с.
Niels Stchedroff, Russel C.H. Cheng Modelling a continuous process with discrete simulation techniques and its application to LNG supply chains / Winter Simulation Conference, 2003 — pp. 1607 - 1611
D.A van Beek, S.H.F.Gordijn, J.E.Rooda Integrating continuous-time and discrete-event concepts in process modelling, simulation and control / First World Conference on Integrated Design and Process Technology, Austin Texas, 1995 — pp. 197-204
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.