Моделювання процесів у дискретно-подійних системах ієрархічними розподіленими в часі сітками Петрі
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.7.2004.37559Анотація
Розглядаються ієрархічні розподілені в часі сітки Петрі (І-РЧСП) у якості базового інструментального засобу моделювання в задачах синтезу/аналізу координаційних рівнів керування в декомпозиційних дискретно-подійних системах з організаційними, координаційними та виконавчими рівнями. Аналізується вертикальна двухкомпонентна структура координаційного рівня, що складається з диспетчера/аналізатора та І-РЧСП-контролера, яка забезпечує модельне дослідження системних збоїв (обмеженості, безпеки та реверсивності) з наступною їх класифікацією на основі взаємодії різних координаторів системи.
Посилання
Модифікація апарату сіток Петрі і моделювання складних комп’ютерно-інтегрованих систем з ієрархічною семантикою подання процесів / Кузьмін П.В., Лавров О.А., Лісовиченко О.І., Остапченко К.Б., Ямпольський Л.С.// Вісник ЖІТІ. - 1998. -№ 8.-С. 80-92.
Управление дискретными процессами в ГПС / Л.С.Ямпольский,
З.Банашак, К.Хасегава, Б.Крог, К. Такахаши, А.В.Борусан. – К. Тэхника; Вроцлав Изд-во Вроцлав. политехн. ин-та; Токио Токосё.-1992.- 251 с.
Lavrov A., Jampolskiy L. Configuration Synthesis and Refinement: an Approach to Simulation of Heterogeneous Distributed Systems // УСИМ.-2000.-№3.-Р. 11-17.
Saridis, G. N. Intelligent Robotic Control// IEEE Transactions on Automatic and Control, Vol. AC-28, No. 5, 1983.
Valavanis, K. P. On the Hierarchical Modeling Analysis and Similation of Flexible Manufacturing Systems with Extended Petri Nets // IEEE Transactions on Systems, Man and Cybernetics, Vol.20.-№1.-Jan/Feb.-1990.-P.94-100
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.