Логістична SL- згортка та логістична SL- сплайн інтерполяція в моделях процесів розвитку
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.7.2004.37562Анотація
Введені поняття SL- згортки та SL-сплайн інтерполяції. Розроблена процедура визначення параметрів SL-сплайн функції, що забезпечую плавність функції до другої похідной. SL-сплайн функції можуть бути використані для апроксимації лінійних ступінчастих функції з різними кутами нахилу лінійних ділянок.
Посилання
Основы теории и методологии планирования строительства вооруженных сил Росийской Федерации/ А.В.Квашнин, В.И.Останков, В.Л.Манько и др.; Под ред. А.В.Квашнина.- М.: Воентехиздат, 2002. - 232 с.
Облік оборонних ресурсів за допомогою формуляра військової частини. Частина 1. Методики опрацювання формуляра. Монографія / В.Л. Шевченко, Є.Ф. Шелест, Р.М. Федоренко та ін. / За ред. Є.Ф. Шелеста, В.Л. Шевченка. – К.: ННДЦ ОТ і ВБ України, ГШ ЗС України, 2003. – 160 с.
Управління оборонними ресурсами в Збройних Силах України. Монографія / В.Л. Шевченко, М.І. Шпура, Р.М. Федоренко та ін. / За ред. В. Шевченка. – К.: ННДЦ ОТ і ВБ України, 2002. – 84 с.
Кини Р.Л., Райфа Х. Принятие решений при многих критериях: предпочтения и замещения: Пер. с англ./ Под ред. И.Ф.Шахнова. - М.: Радио и связь, 1981. - 560 с., ил.
www.gorskiy.ru/Articles/Dmss/part06.html
Шевченко В.Л. Застосування логістичних функцій для спрощення процедури оптимізації екологічних процесів методом достатніх умов оптимальності В.Ф.Кротова// Збірник наукових праць. Вип. 2 (27) / Редкол.: Шпура М.І. (голова) та ін. – Київ: ННДЦ ОТ і ВБ України, 2005. – С. 159-167.
Шевченко В.Л. „Застосування залежностей з обмеженням зросту для спрощення побудови прогнозуючих моделей військово – економічних процесів”. Науково-технічний збірник. Випуск 4. За редакцією Шпури М.І. – Київ: ННДЦ ОТ і ВБ України, 2004. – с. 111 – 117.
Бахвалов Н.С., Жидков Н.П., Кобельков Г.М. Численные методы: Учеб.пособие.- М.: Наука. Гл.ред.физ.-мат. лит., 1987. – 600 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.