Використання компонентної методології реінжинірингу бізнес-процесів в освіті
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.7.2004.37573Анотація
Дана стаття присвячена аналізу впровадження технологій дистанційного навчання в освітні процеси. Розглянута компонентна технологія конфігурування навчальних процесів на основі інтегрованого простору знань, що дозволяє підвищити ефективність дистанційного навчання.
Пропонується структурна модель процесу дистанційного навчання, виконана за допомогою засобу моделювання та аналізу бізнес-процесів BPwin.
Пропонується підвищити ефективність освіти за рахунок використання кредитних систем оцінки освітніх програм.
Посилання
Тельнов Ю.Ф. Реинжиниринг бизнес-процессов. Компонентная методология. — 2-е изд., перераб. и доп. — М.: Финансы и статистика, 2004. — 320 с.: ил.
Ойхман Е.Г., Попов Э.В. Реинжиниринг бизнеса: Реинжиниринг организаций и информационные технологии. — М.: Финансы и статистика, 1997. — 336 с.: ил.
Нарожный А.В. Проектирование и реализация автоматизированных систем контроля знаний. // Автоматика. Автоматизация. Электротехнические комплексы и системы. — 2004. — № 2 (14). — С.146-154.
Яковенко А.Е. Проектирование автоматизированных систем принятия решений в условиях адаптивного обучения с учетом требований Болонского процесса. // Автоматика. Автоматизация. Электротехнические комплексы и системы. — 2004. — № 2 (14). — С.159-168.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.