Диспетчеризація матеріальних потоків з динамічною корекцією шляхом оберненого розповсюдження пріоритетів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.24.2014.38177Ключові слова:
інтелектуальний агент, матеріальний потік, логістична системаАнотація
Розглядається метод організації оперативно-диспетчерського управління матеріальними потоками з динамічною корекцією шляхом розповсюдження пріоритетів. Метод, що розглядається, будується на основі модифікованого алгоритму Дейкстри, більш відомого як А*, а також методик створення неперевно плануючих агентів, які планують і здійснюють свої дії в реальному часі.
Посилання
Ямпольський Л.С. Гнучкі комп’ютеризовані системи: проектування, моделювання і управління: Підручник / Л.C. Ямпольський, П.П. Мельничук, Б.Б. Самотокін, М.М Поліщук, М.М Ткач, К.Б. Остапченко, О.І. Лісовиченко. - Житомир: ЖДТУ, 2005. - 680 c.
Новичихин Р.В. Моделирование производственных систем обработки деталей в машино- и приборостроении: монография / Р.В. Новичихин, Е.Р. Новичихина. - Минск: БНТУ, 2010. - 309 с.
C. Рассел, П. Норвиг. Искусственный интеллект: современный подход, 2-е изд.. : Пер. с англ. - М. : Издательский дом “Вильямс”, 2006. - 1408 с. : ил. - Парал. тит. англ.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.