Математична модель напівпровідникового формувача розрядних імпульсів у високочастотній електротехнологічній системі
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.24.2014.38192Анотація
Розглядається математична модель електромагнітних процесів у тиристорних формувачах, які використовують схеми заряду, розряду й додаткового перезаряду накопичувальних конденсаторів на електроіскрове навантаження. Обґрунтовано можливість регулювання вихідної напруги зазначених формувачів за рахунок використання зарядного дроселю й зміни часового інтервалу між включеннями тиристорів для перезаряду конденсатору та його наступного заряду. Було також виявлено, що для комп’ютерного моделювання електромагнітних процесів у електричних колах, ланки яких мають велику кількість незалежних реактивних елементів, поширюється використання розрахункової системи Matlab разом з пакетом програм Simulink і пакетом расширения SimPowerSystems, які, крім обширної бібліотеки електротехнічних елементів і блоків, мають блоки для моделювання напівпровідникових комутаторів та алгоритмів управління нимиПосилання
Михайленко В. В. Регулювання наруги параметрів напівпровідникового формувача розрядних імпульсів у високочастотній електротехнологічній системі шляхом зменшення паузи між включеням пере зарядного та зарядного тиристорів / В. В. Михайленко, А. А. Щерба, О. О. Фаріна // Техн. електродинаміка. Темат. вип. “Силова електроніка та енергоедективність”. – 2012. Ч.3. – С. 55 – 60.
Макаренко М.П. Математична модель перетворювача трифазної напруги в постійну напругу / М.П. Макаренко, В.В. Михайленко // Электроника и связь. – 2002. – № 14. – С. 73–75.
Патент 18750. України. МПК Н02М 1/02. Інвертор напруги / М.П. Макаренко , В.В. Михайленко , В.В. Пілінський, заявник та власник патенту НТУУ “КПІ” – Завл. 31.05.2006, опубл. 15.11.2006. Бюл. № 11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.