Побудова та аналіз систем інтернет голосування та регістрації
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.24.2014.38198Ключові слова:
система масового обслуговування, інтернет-голосуванняАнотація
Системи електронного голосування та регістрації за умов сучасного рівня використання передбачають різноманітні види технічного виконання на основі сучасних інформаційних систем і технологій.
В статті розглянуто проблему забезпечення ефективної роботи систем виборів та регістрації в реальному часі за умов пікового навантаження, а також сформульовано математичну модель систем інтернет-виборів та інтернет-регістрації, в основу якої покладено теорія систем масового обслуговування. Окрема увага приділена проблемі коливання навантаження – визначення порогу пікового навантаження, і було запропоновано шляхи її вирішення.
В якості регулюючого елементу за мети безперебійного функціонування було запропоновано використання в каналах обслуговування модуля самодіагностики, що повинен частково забезпечити роботу ресурсу та ізолювати проблему без необхідності зупиняти всю систему.
Посилання
Ключковский Ю. Стабілізація виборчого законодавства – одне із основних завдань сучасної України / Вісник центральної виборчої комісії – 2008 - № 3(13) – с. 19-23.
Глобальні інформаційні системи та технології і моделі ефективного аналізу, опрацювання та захисту даних/ Под ред. В.В. Пасічника – Львів. Видавництво Львівської політехніки 2006, -348c.
Овчаров Л.А. Прикладные задачи теории массового обслуживания. – М. Машиностроение – 1969.-324c.
Вентцель Е.С. Теория вероятностей. –М. Наука 1964.-402 c.
Риордан Дж. Вероятностные системы обслуживания – М.: Связь, 1966, 184 с.
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы технологии, протоколы – СпБ: Питер. – 2006 – 958 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.