Комплексний підхід до розв'язання задачі вибору засобів упорядкування середовища у гнучких комп’ютерно-інтегрованих системах
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.25.2014.38819Ключові слова:
засоби упорядкування середовища, нейро-фаззі моделі, гнучкі виробничі системиАнотація
Описані переваги комплексного підходу при виборі складу системи упорядкування середовища, що дозволяє підвищити ефективність вибору за рахунок врахування всіх особливостей об’єктів виробництва, засобів упорядкування, технологічного процесу та взаємозв’язків між ними і емпіричного досвіду щодо синтезу системи упорядкування середовища.В результаті виконаного структурно-функціонального аналізу процесу упорядкування показана складність, неоднозначність та слабка формалізованість функціонально-технологічного узгодження параметрів об’єктів виробництва та засобів упорядкування, що являється найскладнішою та найважливішою складовою вибору складу СУС. Показано, що з урахуванням розглянутих особливостей таке узгодження може бути ефективно реалізоване за допомогою запропонованої нейро-фаззі моделі. Для алгоритмізації та практичної реалізації комплексного підходу розроблена відповідна поетапна методика.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.