Дослідження критеріального тестування хмарних обчислювальних систем
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.25.2014.38825Ключові слова:
тестування, хмарні обчислювальні ресурси, хмарний сервіс, критеріальнийАнотація
Стаття присвячення питанням вибору найефективнішого постачальника хмарних обчислювальних ресурсів за допомогою критеріального тестування хмарних сервісів. Визначення інтегральної оцінки за результатами проведеного тестування. Формування порівняльного аналізу між вартістю використання хмарних ресурсів та результатами проведеного тестування. В якості тестових середовищ представлено чотири довільних постачальника хмарних обчислювальних ресурсів та шість сервісів тестування враховуючи локальне середовище. Запропоновано п’ять критеріїв тестування та відповідні умови переведення їх до єдиної інтегральної оцінки. Жоден із обраних тестових сервісів не вибув із тестування через погані результати. Отримані результати дозволяють обрати найефективнішого постачальника згідно кореляції між результатами тестування та вартістю користування ресурсами.
Посилання
Oparinov. Облачные вычисления: основы применения в сфере Интернет-стартапов / Oparinov // Коллективный блог – Режим доступа: http://habrahabr.ru/post/60100/ – Дата доступа 02.06.2014
Штогрина Е.С. / Лекция Тестирование ПО / Е.С. Штогрина // Институт телекоммуникационных систем – Режим доступа: http://asac.kpi.ua/attachments/005_biblio.pdf – Дата доступа 02.06.2014
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.