Покращення характеристик алгоритму стиснення jpeg з метою підвищення швидкості завантаження сайтів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.26.2015.45510Ключові слова:
стиснення зображень, алгоритм JPEG, вейвлетне перетворення, покращення характеристик JPEGАнотація
Розглядається можливість підвищення швидкості завантаження сайтів шляхом зменшенням розмірів зображень що завантажуються, тобто їх стисненням. Для забезпечення зменшення розміру файлу та збереження його якості модифіковано алгорітм стиснення JPEG. Модифікація полягає в заміні дискретного косинусного перетворення вейвлетним перетворенням. При проведенні експерементального дослідження використане стиснення 50% JPEG та модифіковане стиснення 50% JPEG. Застосування модифікованого методу стиснееня дозволяє зменшити розмір файлу на 25% зберігаючи якість файлу. Це дає можливість вагомо пришвидшити завантаження сайтуПосилання
Миано Дж. Форматы и алгоритмы сжатия изображений в действии: пер. С англ. / Дж. Миано — М.:Триумф, 2003. —335 с.
Яковлев А.Н. Введение в вейвлет-преобразовани. / А.Н. Яковлев — Новоси-бирск: НГТУ, 2003. - 104 с.
Уэлстид С. Фракталы и вейвлеты для сжатия изображений в действии: пер. с англ. / С. Уэлстид — М.:Триумф, 2003. —319 с.
Исследование вейвлетного метода сжатия изображений для повышения быст-родействия веб приложений : науч.-техн. сб. Киев: Национальный технический университет Украины “Киевский политехнический институт” / Е.В. Крылов, В.К. Аникин, Е.В. Аникина – 2013. – Вып. 2 (23).-С 35-40
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.