Планувальник зі спеціалізованими чергами для розподіленої обчислювальної системи
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.26.2015.45528Ключові слова:
планувальник, спеціалізовані чергиАнотація
Розподілення задач по обчислювальних ресурсах та створення спеціалізованих віртуальних каналів обслуговування для задач проблемної орієнтації є однією з проблем підвищення ефективності хмарних обчислень.
Розроблено програмне забезпечення планувальника з спеціалізованими чергами обслуговування, що дозволяє динамічно встановлювати цільовий пристрій для виконання обчислень. Виконані експериментальні дослідження запропонованої системи показали, що розподілення задач по обчислювальних ресурсах та створення спеціалізованих віртуальних каналів обслуговування при регулюванні максимального розміру черги для кожного типу пристроїв, а також виділення частини ресурсів спеціально під веб-сервер дозволяють досягти близького до сталого часу відклику без залежності від завантаженості системи.
Посилання
RFC 2631 – Diffie–Hellman Key Agreement Method E. Rescorla June 1999.
Federal Information Processing Standards Publication 197 November 26, 2001 Specification for the ADVANCED ENCRYPTION STANDARD (AES)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.