Хмарний сервіс додавання цифрових водяних знаків
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.27.2015.63498Ключові слова:
cloud computing, цифровий водяний знак, вейвлет-перетворення, стеганографіяАнотація
Цифрові водяні знаки застосовуються для захисту цифрових даних, а також як засіб захисту документів. Розроблено сервіс Waterificator, який використовує виділену архітектуру, та надає користувачам обчислювальні ресурси в хмарі для додавання цифрових водяних знаків на документ у форматі зображення на основі дискретного вейвлет перетворення.
Були виконані експериментальні дослідження та аналіз основних характеристик запропонованої розподіленої системи, тести продуктивності при різних значеннях вхідних параметрів і на різній кількості обчислювальних вузлів. Результати моделювання показують, що при збільшенні кількості вузлів необхідно виконувати оптимізацію розподілу задач на обчислювальні вузли.
Посилання
Аграновский А.В., Девянин П.Н., Хади Р.А. Основы компьютерной стеганографии. – М.: Радио и связь, 2003
Грибунин В.Г., Оков И.Н., Туринцев И.В. Цифровая стеганография. – М.: СОЛОН-Пресс, 2002.
Мультитенантная архитектура для SaaS приложений / Блог компании Microsoft. – Режим доступа : http://habrahabr.ru/company/microsoft/blog/145027/ – Дата доступа : 01.02.2014 – Название с экрана.
Eggers J., Girod B. Informed Watermarking. Boston, MA: Kluwer, 2002.
Johnson N.F., Duric Z., Jajodia S. Information Hiding. Steganography and Watermarking – Attacks and Countermeasures. Boston, MA: Kluwer, 2001.
Katzenbeisser S., Petitcolas F.A. Information Hiding Techniques for Steganography and Digital Watermarking. Norwood, MA: Artech House, 2000.
Furth B., Kirovski D., “Multimedia Encryption and Authentications: Techniques and Applications” – USA: Auerbach Publications., 2006.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.