Мультиагентне середовище поетапного синтезу системи динамічного керування у гнучкій виробничій системі
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.28.2016.82388Ключові слова:
Система динамічного керування, гнучка виробнича система, інтелектуалізований агент, агентно-орієнтована підсистема, гнучка інтелектуалізована мультиагентна кон-фігураціяАнотація
У роботі запропоновано підхід до автоматизації процесу синтезу систем динамічного керування гнучкими виробничими системами за допомогою мультиагентної моделі із вбудованим реляційним механізмом. ГІМАС, що містить АОП для кожної властивості з НВКО, інтерпретаційна модель вибору адекватної СДК є основою для реалізації автоматизації цього процесу. Автоматизація даного процесу дозволяє уникати впливу суб’єктивних факторів, пов’язаних із компетенцією оператора і реалізувати в автоматизованому виді логічну схему поетапного синтезу СДКПосилання
Дьяков С.О. Динамічне планування у виробничих системах в умовах невизначеності / Дьяков С.О., Ямпольський Л.С. – Технологічні комплекси, 2014. – 2 (10). – С. 22-26
Дьяков С.О. Узагальнена концептуальна модель системи динамічного керування у гнучких виробничих системах / Дьяков С.О., Ямпольський Л.С. – Вісник ЖДТУ. Серія:Технічні науки, 2015. – 1 (72).
Ямпольський Л.С. Нечітка ітераційна метаідентифікація штучних нейро-сіток в мультиагентному середовищі // Вісник кіровоградського національного те-хнічного університету – Кіровоград: КНТУ. – №26 – 2013. – С. 207 – 218
Ямпольський Л.С. Агентно-орінтована ідентифікація нейронних сіток / Л.С. Ямпольський. – Адаптивні системи автоматичного управління, 2015. – 2 (27).
Ямпольский Л.С. Системи штучного інтелекту в плануванні, моделюванні та управлінні: підруч. для студ. вищ. навч. закл. / Л.С. Ямпольський; Б.П. Ткач; О.І. Лісовиченко. – К.: ДП «Вид Дім «Персонал», 2011, – 544 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.