Дискретно-стохастична модель руху матеріальних потоків в контексті задачі диспетчеризації
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.29.2016.92669Ключові слова:
логістична система, матеріальний потік, дискретно-стохастична модель, економіко-математична модель, ланцюжки поставок, мережа масового обслуговуванняАнотація
В роботі розглядається проблема створення універсальної розподіленої моделі руху матеріальних потоків в логістичних системах. В якості основи взята економіко-математична модель ланцюжків поставок, що статично описує матеріальні потоки засобами теорії систем масового обслуговування.
Запропонована дискретно-стохастична модель руху матеріальних потоків, що базується на економіко-математичній моделі ланцюжків поставок Лісовського-Пономаренка. Розглянута можливість застосування запропонованої моделі для виконання комп’ютерного моделювання проблемного середовища в контексті симуляції (імітації) руху матеріальних потоків в логістичних системах.Посилання
Економіко-математична модель логістичного ланцюжка поставок / Лісовський В.І., Пономаренко Л.А. // Збірник наукових праць МННЦ ІТіС “Економіко-математичне моделювання соціально-економічних систем”. – 2012. – № 17. – С. 5–22.
Логістичний підхід до диспетчеризації матеріальних потоків ГВС / Дзінько А.М., Ямпольський Л.С. // Міжвідомчий науково-технічний збірник “Адаптивні системи автоматичного управління”. – 2013. – №1(22). – С. 17–24.
Агентно-орієнтований підхід до розв’язання логістичних задач диспетчеризації матеріальних потоків / Дзінько А.М., Ямпольський Л.С. // Міжвідомчий науково-технічний збірник “Адаптивні системи автоматичного управління”. – 2012. – №21(41). – С. 18–22.
Подходы к алгоритмизации диспетчерского управления в логистических системах / Васецкий В.В., Питолин В.М. // Вестник Воронежского Государственного Технического Университета. – 2012. – №1 (том 8). – С. 11–16.
Гнучкі комп’ютеризовані системи: проектування, моделювання і управління: Підручник / Л.С. Ямпольський, П.П. Мельничук, Б.Б. Самотокін, М.М. Поліщук, М.М. Ткач, К.Б. Остапченко, О.І. Лісовиченко. – Житомир: ЖДТУ, 2005. – 680 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.