Підходи до керування системами управління та розповсюдження навчальних курсів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.45.2024.313137Ключові слова:
система управління, навчальні курси, архітектура, підходи до керуванняАнотація
Об’єктом дослідження є системи управління навчальними курсами. У статті здійснено огляд основних підходів до розробки та впровадження таких систем, враховуючи їх головні особливості та специфіку використання в різних організаційних структурах. Таким чином, для невеликих систем найкращим буде централізований підхід, а для систем, потребуючих високої стандартизації контенту – гібридні. Метою роботи є оптимізація роботи системи ще на стадії проектування, в залежності від вимог і особливостей. Для цього пропонується три підходи зі своїми слабкими та сильними сторонами та особливостями імплементації у реальному середовищі. У статті наведені приклади їх успішного застосування в реальних умовах та застосунках.
Бібл. 5, іл. 3.
Посилання
Bouchrika I. Learning management system foreducation: features, benefits and challenges / I. Bouchrika // research.com. – 2020. – № 1. – C.1-12. – Режим доступу: https://research.com/software/learning-management-systems-for-education
Centralized student performance prediction in large courses based on low-cost variables in an institutional context / [A. Sandoval, C. Gonzalez, R. Alarcon та ін.] // The Internet and Higher Education. – 2018. – № 37. 0150– C.76-89. ISSN 1096-7516.
Vaughn M.B. Learning management system(LMS) use with online instruction / M.B. Vaughn // International journal in education. – 2020. – № 4 (1). – C.68-72.
Ahmed A. Prospects and challenges of learning management systems in higher education / A. Ahmed, A.S. Salah, R. Alhajri // International journal of advanced computer science and applications. – 2020. – № 11 (12). – C.73.
Naz T. Functionality Gaps in the Design of Learning Management Systems / T. Naz, K. Momeen // International Journal of Advanced Computer Science and Applications. – 2018. – № 9 (11). – C.16.
##submission.downloads##
Опубліковано
Версії
- 2024-10-31 (2)
- 2024-10-15 (1)
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.